o nas

 

Jagoda i Dawid.


Przyjaciele od zawsze. Para od 2004r. , a od 2009r. małżeństwo. Rodzice Kubusia i Dominika.
Dwa różne charaktery, dwa odmienne spojrzenia skierowane w tym samym kierunku.
Ona fotografuje w dzień, on w nocy,  ona "ziemię", on niebo...

 

 

Jagoda

Fotografia w moim życiu była obecna  od najmłodszych lat. Pasją do aparatu zaraził mnie mój tata, z którym spędzałam długie godziny w prowizorycznej domowej ciemni, obserwując pojawiąjące się na papierze fotograficznym wspomnienia, które do dziś przetrzymuję w rodzinnym albumie... Minęły lata, w moim życiu pojawił się fantastyczny chłopak, a później mąż - Dawid. Niedługo potem na świat przyszedł nasz starszy syn Jakub i od niego zaczęła się moja pasja  fotografowania dzieci, która z czasem stała się także moją pracą i trwa do dziś.  Poza fotografowaniem najmłodszych modeli ogromną radość daje mi także zatrzymywanie w kadrze kobiecej sensualności i zmysłowości.

 

Dawid

Kilka lat temu "zaraziłem się" astronomią. Hobby, pasja, a teraz już sposób na życie.
Po kilku latach obserwacji wszystkiego tego, co ciekawe na niebie, zrodziła się we mnie chęć rozpoczęcia przygody z astrofotografią. Fotografowanie odległych galaktyk uświadamia jacy jesteśmy mali, uczy pokory, ale przy okazji uświadamia czym jest rejestrowanie fotonów na matrycy aparatu.
Poznawanie tej sztuki od ciemniejszej strony, pozwala mi inaczej spoglądać na otaczający nas świat. Aparat towarzyszy mi każdego dnia, pasja do zatrzymywania chwil na dobre zagościła w naszych sercach. Fotografia jest kolejną sprawą która nas łączy, a efekty naszych starań prezentujemy na tej stronie.